Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz snake1977 #10399 üzenetére

    Mert általában vannak bizonyos beállt árak, melynél többet az emberek nem szívesen adnak ki egy cumóért. Pölö Rage Fury MAXX 4-5k körül szokott gazdát cserélni, régebben még azután sem adtak érte többet Vaterán, mikor egy jódarabig sehol nem láttam olyat eladósorban. Már a 7 ezer forintos árat is kiröhögik, miközben egy Voodoo 5-ért sokkal többet is kiadnának.

    Használt piacon úgy lehet pénzt keresni, ha áron alul tudsz számtekszemetet beszerezni(egyenként gyűjtők elől vadászva, vagy ömlesztve cégtől pl), majd azt jól eladogatod "műértőknek".
    Pölö istennek nem lehet találni normális PCI-os SATA RAID kártyát 20000 alatt, miközben nem egy cégnél már aprópénzért selejteznek hasonlókat.. És még én ny@ljak be, hogy piaci áron alul adja. :DDD

    akosf: Nem egyszerűen jobb, hanem konkrétan még csak hasonlóan jól összeeszkábált fórummotorral sem találkoztam máshol. :F (nem tudom ennek örüljek, vagy inkább sírjak miatta) De most komolyan, a HWSW fórummotorja még az ingyenesek közt is max középszintet, ha elér. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák