Új hozzászólás Aktív témák

  • Simid

    senior tag

    Válasz ERRE a hozzászólásra.

    "Ez a kiskapu neked is adott: ha nem pont annyi a frekvencia és nem pont annyi az ár, akkor máris mondhatod, hogy mekkora hazugság volt az egész, miközben egészen addig azzal érveltél, hogy cégek az utolsó pillanatig nem tudják maguk sem, hogy mivel fognak piacra lépni."
    Na akkor el is jutottunk a lényeghez! Ilyen esetben számomra egy több mint fél évvel a megjelenés előtt kiszivárgott AMDs tervezet pont annyit ér mint egy okosan megszerkesztett fake leak. Pont azért mert utólag nem igazán lehet küldönbséget tenni a kettő között. Ha egy belsős info is annyit változhat fél év alatt, hogy kb semmi nem pont úgy lesz, akkor engem nem érdekel, hogy amúgy igaz-e vagy sem. Hangsúlyozom, hogy ez az ilyen esetekre vonatkozik, amikor pontos árakat meg spect közölnek ennyivel előre.

    Korrekt, hogy leírtad amiket kértem! :R A kiegészítésekkel is egyet tudok érteni. Most már csak az a kérdés, hogy ebből mi nem volt ismert tavaly amikor az ominózus Adored videó megjelent? Kb csak a megjelenési dátum, de azt is belehetett volna lőni, hogy legkorábban tavasz. Ezért érthetetlen számomra, hogy az amúgy elég precíz, részletes és AMDs nyilatkozatokat rendszeresen idéző/elemző Jim miért nem említette meg a videójában, hogy amúgy a leak számos ponton ellentmond mindannak amit az AMD kommunikált vagy a korábbi gyakorlatnak. Szerinted miért nem tette? (tudom, később a magyarázkodós videóben már előjöttek ezek is...)

    Még annyit, hogy szerintem jelenleg több okból is okos húzás lenne az AMD szemszögéből ha kezdetben csak 12 magig mennének el. Persze ezt kizárólag a cég szempontjából gondolom, nem felhasználói szempontból.

Új hozzászólás Aktív témák