Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    Sziasztok

    Szeretném megkérdezni, hogy mennyi az elvben adható maximum felszültség, amit a procinak lehet adni.

    1.45volton vagyok most 4.5ghz-en és stabil, nincs igazán jó hűtőm, de még itt is a kupak csak 60celsiusfok(arctic freezer 13-as).
    A többi komponens kitesztelve, igp-nek még nem tudom a maximumát, de nem is nagyon erőltetem 1013mhz -en megy egy nb/gfx 1.33voltos feszültséggel, mellette a ram 2133mhz-en szintén stabil ezen a feszültségen.
    2400-at nem tudom stabilizálni, ha igen irdatlan feszültségek kellenek neki, amit nem akarok, így is gyors.
    Load line calibration-t kilőttem, mert csak bezavart, és nem volt vele semmi stabil soha.

    Most váltottam itx-ről vissza atx-re, egy extreme 6-os asrockra mivel nekikezdtem a régi videókazetták digitalizálásának, erre alkalmatlan volt az itx méretéből adódóan, amúgy jó lett volna. Tv tuner is került bele, hangkártya stb, megtömtem :D .
    Fantasztikus egy lap asust akartam, de ennyit nem szánok erre a platformra, mint amennyibe az kerül, ráadásul nagyon jó áron jutottam hozzá, egy 1 hónapos darabhoz.

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák