Aktív témák

  • (Kolombusz)

    veterán

    válasz C4mp3r #3010 üzenetére

    Ilyen alapon magadat is szánalmasnak tarthatod.
    Szövegértelmezési gondjaid lehetnek: ópáran ebben a topikban fanatizmussal várnak egy rohadt videokártyát, képesek veszekedni miatta

    Nem mondtam, hogy mindenki ilyen, nem mondtam, hogy hülyék, ne forgasd ki a szavaimat.
    Engem is érdekel, hogy mit hoznak ki ennyi késés után, de nem istenitem egyiket sem, hogy juj majd déiksztizben lemos mindent,nem mondom, hogy de dögölj meg, a nyócezernyóccáz akkorisjobb és nemirok egy smileyből álló hozzászólást, valmint olyan magas információtartalmút sem, hogy WTF és társai.

    Lényegében a 3000 hozzászólásból 2500 a fake hirekből és a fentebb leirt viselkedésből jött ki. Hidd el, mielőtt megalkottam a véleményem és ezt leirtam, átolvastam az elmúlt három nap hozzászólásait, sőt előtte is követtem a témát, néha hozzá is szóltam.

    VR6-Fan: neked is mondom, a jópáran és a mindenki nem ugyanaz, olvass bazmeg és utána válaszolj, ne olyanokat irj, amiről szó sem volt. Tudod miért nem voltam a 8600 topikban? Mert rohadtul nem érdekelnek, ellentétben az R600-al.

    [Szerkesztve]

Aktív témák