Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz Ironizer #64009 üzenetére

    "tényleg tetszik így, nekem kiadja." - na itt jön be az ízlések és pofonok. Igazából a te képed és amíg neked tetszik addig rendben van. :K

    "Hja, akkor ott se volt sok DOF." - nem annyira, de m43-on ez elég jól kezelhető, viszont a tele miatt jól mossa a háteret.
    "irigylem" a vakuval makrózó embereket, de én a minimál felszerelés híve vagyok" - régebben én is vakuzgattam, de az inkább volt kényszer. Amúgy az M1-hez adott kis vaku pont jó egy kis derítésre néha, bár pl. ezeknél a képeknél sem használtam.

    "Engem még a poloskás képemen lévő pókhálószösz is zavar, csak nem foglalkoztam már vele, hogy kivegyem, mert annyira nem jó kép." - én meg először észre sem vettem a levelet az enyémen, annyira el voltam foglalva azzal, hogy a hegyoldalon nem legurulva kézzel élesre állva értékelhető képet tudjak készíteni a félhomályban. :B

    "sem túl szerencsés a háttér világos színe (most mondhatod, hogy bezzeg a virágnál nem zavar, mi?)" - mondhatnám, de nem mondom, mert ízlések és pofonok ill szerintem az a sáv nem vonja el annyira a figyelmet, mint az élénk vibráló háttér. ;) Mondjuk engem meg az a világos sáv nem annyira zavar, talán mert így kiemeli az antennákat (ill majdnem az egész képen végigfut, nem egy folt, ellenben a levéllel a másik képemen, de meg fogom dolgozni kicsit, hogy kevésbé legyen feltűnő és megmutatom, hogy mire sikerült jutnom vele), de tény, hogy nem ideális, ezt ott észre kellett volna vennem.
    "a cincér és a fényképező közötti levél (vagy valami) bokeh-ja belelógna a cincérbe, kissé elhomályosítva azt" - ezt jól látod, de az szándékos volt, meg akartam nézni, hogy hogyan mutat, plusz így alacsonyabbról is tudtam lőni. Nekem inkább az vele a bajom, hogy kicsit túl jól sikerült és belelóg a dög "arcába". Ha megállna valahol a rágóknál, akkor határozottan tetszene. :B

    Amúgy köszi, tök jó dolgokat mondasz és megpróbálok majd ezekre figyelni, még ha túra közben nem is olyan könnyű. :R

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák