Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@bo

    nagyúr

    válasz Levi123 #457 üzenetére

    5 évig cnc dreháltam, német, amerikai, .... bérmunkák voltak, olyan tűrésekkel, hogy ihajj. 1-1 fogaskerék belövése igazi művészet volt, ami megutáltatta velem a szakmát, a kissé öreg géppark, a folytonos hűtőolajfröccs az arcba, poló alá ugró göndör izzó forgács, rozsda, kosz... ami a legfontosabb, kis szériák miatt teljesithetetlen normák, és vicces fizetés.

    mikor eljöttem, +2 ropival többet kaptam egy irodában... akkor fogadtam meg, sohatöbbet olajos cucc. haver aki azóta is ottmaradt, havi 250-300k pénzért tolja, amúgy képzett melós, asszem hiányzik pár foga, úgy issza a vodkát, mint mi a vizet. szal tipikus tróger....
    németeknél láttam olyan CNC drehást, aki beprogramozta, beálíitotta a gépet, ami igencsak pöpec vót... ragyogó műhelyben tolta, gyakorlatilag tiszta volt a csávó, és a start gomb nyomogatása kimerítette a napját...

    dolgoztam hagyományos gépen is, kezdőként... öntvényt nagyoltam, na, akkor tömény szénport prüszköltem.. :U szal elég vegyes melókat lehet kifogni.

Új hozzászólás Aktív témák