Új hozzászólás Aktív témák

  • kano

    nagyúr

    Természetesen engem sem vettek fel a tegnapi irodai munkára, sok volt nekik a nettó 120k. De akkor miért hívott be, ha tudta, hogy 2 diplomával rendelkezem? Behívott és ott boncolgatta, hogy ez az állás nem nekem való. Gondolhatta volna, hogy nettó 60k-ért nem fogok neki gályázni. Nem értem az embereket, komolyan mondom.
    Utána pedig visszamondtam a felajánlott másik állást, mert 3 műszak lett volna, mert negyed 5-kor kellett volna kellnem, mert nem tudtam volna hazajárni hétvégén, mert a játékvezetést abba kellett volna hagynom. Ja és azért mert esetlegesen egy kisebb vállalkozás már nem tudta volna felvenni utánam a bértámogatást, ha itt mondjuk 1 hónap után váltani akarok. Remélem, hogy nem bánom meg és január 20-ig találok valamit, mert ha nem akkor megyek a Szabadság híd tetejére. :((( :((
    Ja és én is el vagyok kenődve.

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Új hozzászólás Aktív témák