Új hozzászólás Aktív témák

  • Xirtam

    veterán

    Konzol Világ-ba keresünk embert. Ha van kérdés írjatok nyugodtan PÜ-t. :R

    Eladói, értékesítői, ügyfélszolgálati munkakörbe keresünk munkavállalót budapesti munkavégzésre (13. Kerület, Árpád híd) az alábbi paraméterekkel:

    Feladatok:
    - Termékek értékesítése, eladása,
    - Vevők kiszolgálása,
    - Telefonos és e-mail-es ügyfélkezelés,
    - Árupakolás és leltározás.

    Követelmények:
    - Értékesítői, eladói attitűd,
    - Jó kommunikációs készség,
    - Fiatalos, lendületes jellem,
    - Precíz munkavégzés,
    - MS Office és böngészők haladó szintű ismerete,
    - Csapat-orientált munkavégzés,
    - Számítógépes és konzoljáték szegmensének alapos ismerete,
    - Társalgási szintű, eladóképes angol nyelvtudás,
    - Érettségi.

    Előny:
    - Agilis személyiség,
    - Magas szintű informatikai ismeretek,
    - Webshop-ok felépítésének és admin szintű működésének ismerete,
    - Budapesti lakhely,
    - Füstmentes életvitel.
    Fényképes önéletrajzzal (a fizetési igény megjelölésével) és motivációs levéllel a következő címen lehet jelentkezni:
    karrier@webdreams.hu