Új hozzászólás Aktív témák

  • gamegod

    senior tag

    Üdv, olyan kérdésem van hogy sűrűn szoktam használni ezt a programot (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.mguard&hl=hu) és úgy egy - másfél hónapja elkezdte azt a telefonom hogy gondol egyet kifagy és elsötétül a képernyő.. akksi ki ujra beteszem használom 5 percig aztán megint elsötétül.. ugye ez a program piszkálhat törölgethet a cache-ből is ahogy olvasgattam, aztán ma újra elkezdte ezt 2 hét használat után, és ilyenkor hogy ha belelépek cwm-be akkor is eljátsza ezt a sötétetdés, általában órákon át szoktam csinálgatni mire összejön hogy valamit vissza tudjak rá varázsolni, de nem értem valamit esetleg ez a program kitörölgethet? mert felraktam rá a francia ICS-t a multkor backupbol és ugy müködött aztán ugye megint előjött most ez a probléma de már nem tudtam újra tenni a backupot mert állandoan cache-ben failed-et talál.. valakinek valami ötlet? nem mai a telefon kb 1 éves készülék most megint elkezdek vele szórakozni megporbálom rá felvarázsolni a gb backupot hátha azzal menni fog mert legelőször meg azzal sikerült, utána meg azzal nem és akkor tudtam felrakni rá a francia ics backupot. köszi a válaszokat

    OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

Új hozzászólás Aktív témák