Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rien

    senior tag

    válasz tbs #4287 üzenetére

    Akkor páramentesítés megoldva :) Köszi :R

    Hú megnéztem tényleg azt írják 300 literes medence kéne a botiának, jaj de kár.
    Akkor lehet, hogy egy 2-3 havi bérletet kéne megoldani botia ügyileg míg leirtja a barna csigáimat :) Nagyon rájuk szálltam, úgyhogy lényegében nem sok van, de nagyon szapora faj.

    És akkor sziámi kell nekem :K

    Nincs 10 cm-es az aljzatom. Indításkor elöl volt kb. 3 cm, hátul kb. 7 cm. Ez szépen kiegyenlítődött lett durván 4,5 cm. Nem rég árultam ki rengeteg Cryptocoryne aponogetifoliat, na amikor a többéves növényeket az iszonyat gyökerükkel kiszedtem kijött a gyökerek közé ragadva rengeteg kavics, úgyhogy pótolnom kell majd, csak a kavics színén vacilálok milyen legyen.
    Elkezdtem többféle hínárt tartani. Na míg azok meg nem gyökeresednek naponta játsszuk én beültetem, az ancik másnapra kiszedik én meg a nénikéjüket is szidom mikor meglátom :) de ugyanezt csinálják a Hydrocotyle leucocephala-val, és a papagájvirággal. Ez utóbbi fel is adta a harcot, mondjuk lehet a fény is kevés volt neki de nézni rossz volt ahogy tiszta erőből cibálták.

    ----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák