Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    Nah lassan egy hét távlatából kicsit véleményezném a Tetra Ex1200 Plus szűrőt.

    Először is rettentő halk, amin én igencsak meglepődtem. Konkrétan csak onnan tudom hogy üzemel hogy látom ahogy mozog a víz teteje :D
    Másodszor, a 300as akit kb 2 nap alatt letisztította, ami szintén egy kellemes pont volt számomra. Nagyon kíváncsi leszek hogy elbír majd e akkor vele amikor 25-30 sügér fog úszkálni benne, vagy rá kell majd támogatni egy belső szűrővel.
    Kis negatívum amit az első napokban tapasztaltam , hogy sípolt az esőztető. Kicsit idegesített a dolog, és persze utána is jártam. Kiderült hogy nem én voltam az egyetlen aki ezt tapasztalta és a megoldás nem kicsit meglepő volt. Kicsit meg kellett fúrni késsel/ollóval a lyukakat rajta mert pont olyan átmérőjű volt hogy valamiért sípoló hangot adott ki. Szerencsére kb 2 perc alatt orvosolni lehetett a hibát és azóta egy sípot sem hallottam :D

    Összességében egyelőre tökéletesen elégedett vagyok vele. És ezúton is köszönöm Silentnek az ajánlást. Nem bántam meg hogy ezt választottam :N :R

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák