Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz plömplöm #1536 üzenetére

    Úgysem érted, csak azt próbálom alátámasztani, hogy nem postásként, asztalosként vagy könyvelőként írom, amit éppen írok, hanem szakmabeliként. Mindenki azt lát bele, amit akar, ez már téged minősít.

    ...pld én is csak röhögni járok ide

    [OFF] Ha erre élvezel, azt is hozzátehetem, majd' 10 éve fórumozgatok, úgy mint szabadidőtöltésként, ezalatt nyilván sok hozzád hasonló, rosszindulatú figurával is találkoztam. Ilyenek mindenhol ott vannak, de szerencsére nem ez a jellemző. Inkább megköszönni szokták a tudás és tapasztalatok átadását, persze nem csak az itteni, szűk területet érintő témára gondolok. Vagy még csak nem is elektronikára, hardver, szoftver témára, amiben szintén ott voltam az évek során. De magadfajta szűkagyú szerintem ezt el sem tudná képzelni, nekem viszont csak hobby, nem érdekem, hogy az egész személyiségem és különféle "publikációim" egyben átláthatók legyenek.

    De ezt úgysem értheted, hiszen csak röhögni és piszkálódni jársz ide.

    Szívesen behúzok magamnak egy strigulát arcoskodásért, csak egy a bökkenő: van is alapja... [/OFF]

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák