Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz kefehu #266 üzenetére

    Nem kell köszönnöd, kiérdemelte az a fegyó, meg az AKM is. :R

    Ö, köszönöm a segítséget, mindenképpen szólok, ha összeáll a lóvé.
    Rágódom már egy ideje, milyen puskát vegyek, és a TM AUG a legszimpibb, fel is próbáltam egyet az egyik kunmadarasi játékon, nekem bejött. Tisztában vagyok a hátrányaival: a kinézetével, szokatlan fogásával és elrendezésével, a mini akksival és az elsütőbillentyűvel is, meg a műanyag házzal.
    A külleme nekem bejön, az elrendezésének köszönheti, hogy akkora cső megy bele, mint az M16A1-be és mégis 20,5 cm-vel rövidebb. Pótakksit fogok venni hozzá használni, hogy legyen tartalék, nem erősítek rá long type akksit, az olyan hitvány. :) Az elsütőbillentyűn még gondolkodom, de ha jól tudom, úgy műkszik, hogy két áramköre van: ha nem húzom, mindkkettő nyitva, ha picit húzom, akkor az egyes lövését zárja, ha tövig húzom, akkor pedig a sorozatlövését. Arra gondoltam, hogy egy kétállású, fekete kapcsolót rakok be a gearbox és az elsütőbillentyű közé, így hiába rántom meg ijedtemben egy ilyen egyes lövéses terepen, pl házban, nem fog sorozatot lőni. Ettől persze egyeset sem fog, hiszen az az áramkör sincs nyitva, inkább majd a kapcsoló beépítésével azt fogom megoldani, hogy akárhogy húzva a ravaszt egyest lőjjön. A műanyaggal sincs gondom, TM-ból piszok drága a full fém és mellesleg az AS stiku is fém ott, ahol az eredeti is fém.

    Vacilláltam még TM M16A1 és Benelli M3 Super között is, ez győzött a hosszú cső rövid fegyó párosítással.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák