Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Bero #68 üzenetére

    A shotgun is, a G36C is jó választásnak tűnik, ha springesek. A pisztolyok az áruk miatt gyanúsak, hogy esetleg piaci minőségűek, azok meg nem valami tartósak, jobb esetben is csak ezeregynéhányszáz lövést bírhat ki, az enyémban is több már a szigetelőszalag, mint a műanyag. Baumax-ban lehet kapni ca.6 mm belső átmérőjű alumínium csövet kepni, arra esetleg érdemes kicserélni a benne lévőt, lehet rá hop-up-ot is fabrikálni, így pontosabb lesz és nem esik le a lövedék.

    A sotit úgy húzod fel, mint ahogy az igazi működik, ez jobban kézreáll, és így jobb a tűzgyorsasága. A célzáshoz én az a vadászos módszert használtam: végignéztem a csövöm, volt olyan szerencsém, hogy a hommédtuningcső a külső borítással párhuzamosra sikeredett, így valóban arra lőtt, amerre a fegyver nézett. A lakásban mintegy 5 méterrel kólásüvegek szájára lehetett lövöldözni így vele. Annyi még, hogy az én Cyma-shotim (a képen másik van linkelve, az szvsz jobb konstrukció) úgy tört el, hogy egy ''sorozat'' folytán ahogy húztam előre a felhúzókart, a tus kiszakadt a hátfalból, merthogy a pisztolymarkolattal volt egybeöntve és úgy volt rátoldva. Az Általad linkelt shotin a felhúzórúd, ami a fegyóban van, fém, havernak nem is az tört el, hanem az a műanyag, amit tolt...

    A G36C-t pedig a hordfoggantyű alatt, ahol az igazit, ez már macerásabb kiss, lassabb betölteni a BB-t. Van rajta célzóka, lehet rá könnyebben red-dotot is eszkábálni és nem fog szétszakadni, ha felhúzod, bár azért óvatosan a felhúzókarral, mégiscsak műanyag.

    Az M4-M16 szériák springjeit pedig úgy lehet felhúzni, hogy a hordfoggantyá átó tövénél van az a kis keresztben felrakott kb 5cm hosszú figgantyú, ezt lehet mintegy 8 centire kihúzni, és kész.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák