Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz gabe_ #100 üzenetére

    Tudom ajánlani a Tokyo Marui Benelli M3 Super-jét! Egyszerre 3 golyót lő ki, shell-type tára van: ugyanúgy néz ki, mint egy igazi sörét, 30 BB-t töltesz bele, ami 10 lövésre elég. Fain kis jószág, szerencsés esetben 50k-ért hozzá is juthatsz a fegyóhoz! Ha már minőségi shotit kérdeztél, a Maruzen Shotik is nagyon jók, igaz ugyan, hogy csak 1BB-t lő ki egyszerre, de a TM-val szemben ezen shotik jóval könnyebben és erősebbre tuningolhatóak.

    De gondolom, nem ebben az árkategóriában keresgélsz, akkor viszont a Cyma Shoti egy költséghatékony megoldás, feltéve ha a csövet ki tudod cserélni egy precízebbre, hop-up-pal megbolondítva. Én az enyém tártartóját egy rossz pulóverem bélésével tettem zörgés-mentessé, így akár futhattam is vele, nem csörgött a félig teli tár sem. A gond csak a tartósságával van, a két leggyakoribb törés: a felhúzó-mechanizmusnál, és a tusnál szokott jelentkezni. Játékra inkább megéri, mint a pisztolyod. Innen Szegedről nem tudom, hogy Budapesten hol lehet kapni. Sajna it már nem kapható, annó viszont 2000Ft-ra alkudtam le az árát. ;]

    Menj ki egy-két játékkal a pisztollyal, és ha érzed Magadban az erőt, akkor inkább spórolj, 20k-ból már jó kis springeket lehet venni, az én M16A1-em is 17K újan, és arra csak egy hop-up-ot kellet fabrikálni. Nem hülyeségből mondom, tényleg spórolj, vagy veszel 6 (tuningolt) shotit a 20k-ból, vagy egy jobb spring puskát (esetleg használtat, de márkásat), egy év aktív játékot úgysem fogsz kihúzni a Cymákkal.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák