Új hozzászólás Aktív témák

  • Meglivorn

    aktív tag

    válasz sniper elite #280 üzenetére

    Csak a kasztodnak megfelelő skill könyveket tudod használni mást nem. Ha cleric vagy (level 9 még csak alap kasztok) akkor a mage könyvekkel semmire se mész. Lvl10től az alkasztok számítanak, egy sorcerer nem tud csinálni semmit egy Spiritmaster könyvvel és vissza. Vannak olyan skillek amiket több kaszt is tud, de ezeknél mindegyik fel van sorolva a szükséges szinttel együtt.

    Én most tartok ott, hogy ennyi volt. Majdnem 38 a templarom, questje is lenne Heironban, de szinte mind a 'ölj meg X monsztert' tipus, vagy group-quest elit területekre. Pugolni világ életemben utáltam, a legionom úgy fest szétesett amíg 2 hétig betegvoltam és nem logoltam be (pedig még csak vezető se vagyok :D ). Ráadásul nagyon kellene új felszerelés, és minden belogoláskor azon kapom magam hogy aethert és növényeket kéne farmolni, potit főzni, hogy legyen pénz cuccokra - de ezzel el is megy a játékidő...
    Szóval asszem nekem nem is annyira a contenthiány tesz be, hanem a pénznyelő. Nem csoda, ha virágzik a kinah-árusítás. Ha a karakterednek van pénze, minden meglesz. Ha nincs, akkor semmi. Játékkal nem lehet szerezni.

    Úgyhogy hagyom az accountot befagyni, aztán majd visszanézek pár hónap múlva. Ha lesz még hova...

Új hozzászólás Aktív témák