Új hozzászólás Aktív témák

  • Meglivorn

    aktív tag

    válasz DeusHun #252 üzenetére

    Castoron elyos oldalon van egy 36os templarom és egy 27-es (+1 ntc és 28as :D ) assassinom. Eddig ugyan nem volt gondom a questekkel, de már érződik, hogy 40 után gondok lesznek.
    A játéktér sajnos tényleg kicsi. Eltnent gyakorlatilag teljesen bejártam, heironban (végre erdő! meg mocsár zombikkal, de akkor is, nem sivatag! éljen!) még vannak fehér foltok. Igazán Theobomos egy része amire nem léptem be, mert még a 36os templarnak is ?? mobok néznek csúnyán a hágó felé :D
    Számomra az abyss volt rettenetes csalódás, borzasztó unalmas, kopár, lebegő sziklák és semmi más. Egykét helyen megszórták lávával és kéntavakkal de az sem segít sokat. A felső részen, Asteria egész kellemes, de az egyetlen pici terület. Az abyssban állítólag az a jó hogy folyamatosan izgalmas hogy bármikor legankelhetnek de 5 évi pvp szerveres wow után ez nem izgalom hanem megszokottan unalmas :)
    Fortress raiden 2× voltam, többet nem megyek. Játszhatatlan. Az amúgy 30-80 fpst produkáló gépem (2,66 c2d, gf9600gt, 4giga ram) 4-6 fpssel szenved és 5-10 másodperces lagokat produkál. Sajnos ez a motor, ennyi testreszabási opcióval (gyakorlatilag nincs két egyforma karakter, de még az azonos fegyverzet sem ugynolyan) nem tömegharcra való. PvEre fantasztikus lenne, de sajnos minden cég a könnyebbik úton akar haladni és "pvp orientált játékot" akar a piacra tenni. :(

    Viszont mindezek ellenére most is be vagyok logolva és nem tudok leszakdni róla. Meg lehet venni grafikával és ez igenis szép (még a single rpg között sem kellene szégyenkeznie, főleg ha a észrevesszük a részleteket a ruhákon, páncélokon). MMO viszonylatban meg leköröz bármit. A karaktereim cucca, fegyverzete teljesen testreszabott és egyszerűen élvezem nézni ahogy futnak, harcolnak és tervezni hogy melyik cuccnak kell a modellje és melyiknek a statjai :)
    Persze ez el fog múlni. Ha az ncsoft nem kapja össze magát. és nem kezd el igenis tartalmat nyomni a játékba, nem fog sokáig tartani. Az altozási/újrajátszási lehetőség gyakorlatilag nulla.
    Én reménykedem egyelőre és figyelem mi várható. TERA, FF14, SWToR, és persze a WoW még mindig :) De az biztos, az Aionban nagyon nagy lehetőség van. Csak ki kellene használni.

Új hozzászólás Aktív témák