Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoló1981

    tag

    válasz holzmichl #68 üzenetére

    Ja-ja, pont így. Én nem adtam le semmit, 5 000-től többet ér a régi táblánk (azt örököltem meg anyámtól), de mivel kiállított darab volt, ezért én is annyiért kaptam meg, mintha vittem volna cserekészüléket (XX. ker. Megapark). Szerencsére semmi baja (hacsak azt a néhányszori újraindulást nem vesszük annak, de remélem az csak a telepített frissítés miatt volt).

    Amúgy ilyen csereakciókkor milyen készüléket lehet leadni ? Nem csak olyat, mint amilyet venni akarunk ?!

    xda-fórumon olvastam, hogy valaki 64G-s C10-es kártyát tett bele. Ti tudtátok, hogy nem csak 32-ig támogat ?!

    El lehet távolítani (és feltenni) alkalmazásokat rootolás nélkül ? A beleintegrált McAfee internetes védelem lejárt, és csak 30 dollárért frissíthető. Az előző táblán volt egy Hírek és időjárás alk (ha jól sejtem valami GenieWidget.apk), ami az új tábla rendszeréből hiányzik, és nem engedte telepíteni (és van még rajta néhány fölösleges).

    Zoló, a segédM. - Samsung Galaxy S7 | acer aspire E15 | LG 32LA620S | LG 55UH850V | LG G2 mini (D620r)

Új hozzászólás Aktív témák