Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tommmmka

    senior tag

    Sziasztok!

    Reméltem, hogy soha nem kell ebbe a topicba írnom, de történteket figyelembe véve úgy érzem megérdemli a cég.

    A sokak által ismert és kedvelt pcx lenne szó.

    Kedden feladtam náluk egy rendelést komplett konfigra 240k értékben. Felhívtam őket, hogy nagyon sürgős lenne a dolog, mert ajándék lesz és péntekre sürgősen kéne, amennyiben nem tudják péntekig szállítani a konfigot, akkor nem élek a lehetőséggel. Az egyik "segítőkész" dolgozó meg is nyugtatott, hogy péntekre itt lesz a csomag (neki is elmondtam, hogy ha átcsúszik hétfőre, akkor már nem tartok igényt a termékekre). A honlapon a megrendelés állapotánál "szállítás alatt pénteki kiszállítás" státusz jelent meg, ami egész csütörtökön ott is maradt.... Most reggel olvasom az emailem és 0:18 perckor küldtek egy sajnálkozó emailt, hogy valamelyik termék nem érkezett be hozzájuk és sajnálják, de hétfőn tudják csak kézbesíteni....

    Most kérdem én a 4 nap alatt nem tudtak beszerezni valamit az oké rendben, de hogy erről engem péntek hajnalban tájékoztatnak az kritikán aluli. Szerintem tudták nagyon jól, hogy nem fog beérkezni és azt is tudták, hogy ha csúszik hétfőre akkor lemondom... ezek után le is mondom az egészet, velem ne szórakozzanak. Nem hiszem, hogy negyed 1kor még a futárral pakolnak, ergo jóval korábban már szerdán tudniuk kellett, hogy nem lesz meg a kívánt termék. Azt hiszem lesz egy elég csúnya hangvételű telefonom, ha kinyitnak.

    Ezek után soha többé nem fogok náluk vásárolni (bár eddig az évek alatt szép számmal hagytam pénzt náluk).

    Nagyon sajnálom.

    Mindenkinek további szép napot :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák