Új hozzászólás Aktív témák

  • ppszabi

    csendes tag

    válasz Ndruu #851 üzenetére

    helló!!!

    nekem volt egy xbox360-készülékem amit itt hirdettem:

    http://hardverapro.hu/apro/elado_xbox360_gep_kituno_allapot/hsz_1-50.html

    ezt a készüléket ideiglenes megbeszélés alapján egy fiatalembernek adtam egy ipodért cserébe, akivel ugyebár ahogyan azt írtam is csak próbaidőre lett odaadva, pár nap elteltével jeleztem neki hogy vissza szeretném adni neki az ipod-ot és ő pedig adja vissza az xbox360-at, de ő azt mondta mivel eltelt ez a pár nap igy ő már nem hajlandó visszacserélni, de viszont ott maradt nála egy fontos ipod kiegészitő amit nem adott oda, valamint nálam pedig az xbox360-hoz tartozó dolgok maradtak meg mint 40db játék meg ilyenek.
    az illetővel tegnap beszéltem itt fórumon privátban.. és meg is írta hogy jól átvert vaélamint eltitkolt a készüléknek bizonyos hibáit amit csak most vedeztem fel.
    tehát lényegében átvertek/ és még el is lopták az xbox360-at ami az én tulajdonomat képezi. :O

    az illető neve itt forumon:
    Pola0520
    és Lepsény-ben él.

    aki tud valamit, vagy tudna segiteni kérem irjon! a segitőknek előre is kőszőnőm! :R
    engem még soha nem vertek át ennyire durván, és nem tudom mit kellene tennem hogy visszakaphassam hőn szeretett xbox360 készülékemet. :O :O

    üdv:ppszabi

    Az ember elvárja ha egyszer valakinek ir valamit, akkor arra választ is kapjon..:)

Új hozzászólás Aktív témák