Új hozzászólás Aktív témák

  • boogie84

    veterán

    válasz Astroboy #3030 üzenetére

    Anno VGA-t vettem ott. Gari azért ott sem ment zökkenőmentesen. Kaptam havertól kölcsönbe vga-t de ha nem kaptam volna akk 2 hónapi a monitort nézem kikapcsolt állapotban. Ennek ellenére nagy gebasz nem volt velük (nekem).

    (#3031) Scorp2011
    sejtettem amúgy h kb ez lesz az általános válasz mindenkitől.

    (#3032) inf3rno
    Győr, így a személyes pesti + Gianni nem játszik.

    (#3035) chopin42
    Alza: ott vettem kuponokkal m2ssd-t, porcihűtőt,ramot 19-én. Ramok nincsenek raktáron. De 2x kaptam mailt h erősítsem meg h kifizettem a megrendelést kül dec. 12-én törlik a megrendelést. Ma írtam nekik h cseréljék ki arra a termékre ami elérhető náluk, hogy kiszállítsák mielőtt kéosz lenne.
    Komoly terméket már nem merek innen rendelni.

    (#3036)TIT
    Aquánál nem tudom h van e garanciafutár. Legalább azt nem kelljen fizetnem ha gariztatás lenne. Bár bízom benne, hogy e két termékkel nem lesz probléma.
    Alaplap témát olvastam, igen. Az sem valami korrekt. Ki és becsomagolós videót is kell csinálni már vagy WTF? :U

    (#3038)TIT
    természetesen ki lett fizetve online. Uh nem értem ezt az erősítsem meg a fizetést kép formátumban...

    Azt hiszem h vásárlás napján megnézem az árakat aktuálisan, és az fog dönteni h hol kedvezőbbek az árak.
    :R

    [ Szerkesztve ]

    A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Új hozzászólás Aktív témák