Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Solt-

    veterán

    válasz Magyarfarkas #43931 üzenetére

    Én nem látok itt problémát és gyanítom a Valve sem. Az Index jelenleg a két hete megjelent Farming Simulator és a szintén két hete megjelent BF2042 között van a listán. Nem tudom, hogy a lista milyen intervallumot vizsgálva áll össze, de a Farming Simulator-ból 1 hét alatt 1.5 milliót adtak el, ami 60 millió eurós bevételt jelent. Gyanítom, hogy a BF2042-ből is elment legalább 0.5 millió, ami a 60 eurós árral 30 millió eurós bevételt jelent. Az Index pedig ott van ebben a 30 és 60 millió eurós sávban valahol a kettő között.

    Egy egy több mint 2 éve megjelent, szűk rétegre célzó eszköz esetén minden, csak nem csalódást keltő, vagy éppen problémás. Nyilván okosabbak lennénk, ha tudnánk, hogy a lista mekkora időintervallumot foglal magába, de szerintem a számok így is beszédesek.

    @: Mire befejeztem a hszt-t, addigra az Index beelőzte a Farming Simulator-t, tehát a mért időszakban több mint 60 millió euró értékben adtak el belőle... bárcsak egyszer nekem lenne egy ilyen problémás termékem!

    [ Szerkesztve ]

    www.smart-bus.hu

Új hozzászólás Aktív témák