Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enton

    addikt

    válasz wollnerd #15876 üzenetére

    Jött tegnap valami win update is ha nem tévedek nekem még pl nem ért ide. De sokan mondták.

    "just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz wollnerd #15876 üzenetére

    Helyzetjelentés:
    Újabb furaság jött.
    Gondoltam hogy ki-be kapcsolom a htc-t (az összes htc cucc egy kapcsolós elosztókonnektorba vannak)
    erre egy képernyővillanás volt és közölte a Windows hogy "általános UnP képernyő telepítve" és gép resit kért.
    Fura mert a Samsung C27F390 27" moncsimnak fel volt telepítve a saját illesztőprogramja a "Easy Settings" progijával... Oké újraindítás. Majd meglepve láttam hogy azóta folyamatosan random kis időközönként képernyő villanások voltak, a bedug hangok kísérletében! :Y
    CSAK akkor hagyta abba a villanást, ha kikapcsoltam a htc-t!
    Na innentől gyakorlatilag biztos vagyok benne hogy a monitorom és a htc váratlan összeférhetetlen miatt lett az a kompozitor hiba is! Pedig semmit nem csináltam tegnap este, mindig is DP adapterrel volt bedugva a moncsi és a htc volt ugye a 970 hdmi-jébe bedugva....
    Asszem mégsem jó, az hogy lekapcsolom éjszakára a htc cuccot is csak azért hogy tudjak aludni.... :(

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák