Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz clyvejhamma #1466 üzenetére

    "Ha tehetném mindegyik befigyelne..."

    Nagyon egy húron pendülünk ám! :DDD

    (#1461) Menthirist: Nos igen, sokan elfelejtik, hogy ez az első generáció, ami a szoftvereknek előkészíti a tereped és lehetőséget ad a fejlesztőknek arra, hogy egy új piacot nyissanak meg.

    Az ilyen review tech oldalakkal kapcsolatban nekem egyre inkább az jön le, hogy (valószínűleg) olyan idősebb szakik írnak, akik nehezen adaptálódnak az új technológiához, elfelejtik azt, hogy az IT mindig is a fejlődésről, fejlesztésről szólt és nem elég nyitottak a befogadásra. Persze némi fenntartással illik kezelni az új dolgokat, de aki ebben a szakmában nem nyitott az újra és nem látja meg a lehetőségeket, az halálra van ítélve.

    Én éppen ezért inkább olvasok el 10 user experience-t, mint egy ilyen review szerűséget. Anandtech ide-vagy joda, nem ilyen cikket vártam tőlük, ez még uborkaszezonban is kevés lenne...

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák