Új hozzászólás Aktív témák

  • gulasoft

    őstag

    válasz Blashe #46017 üzenetére

    Hát egy hónapja még nem volt hiány belőle. Nekem volt indexem 2.5 évig. Egyre jobban átszoktam a q2-re főleg hogy pár ezer forintért lehet hozzá kényelmesebb fejpántot kapni, amire rá lehet aplikálni egy powerbankot, amivel a múltkor sikerül egy 7 órás etapot belenyomnom a cyberpunk-ba. Az indexnek iszonyat jó kontrollerei vannak, többet tud mint a riváliok kontrollere. Az indexnek iszonyat szar kontrollerei vannak, mert 100 apró alkatrészből áll, és ha valami több részből áll, több sérülékony pontja van. 2 2.5 év alatt 3 pár vezérlőt használtam, ami az első két évben nem gond, imgyen cserélik. A fejszettje a legkényelmesebb, legsokoldalűbb a riválisok közül. Sajnos a kijelzőben a goodray az van rendesen. Mikor kijött csúcs készülék volt, és a mai napig egy etalon, amihez a többi fejszettet hasonlítják. De drága, és már már kicsit elavult, viszont cserébe a support nagyon jó. De kábeles, és a kábelből a fent említett időben 2-őt elhasználtam, és már a harmadikat nyűttem, pedig végig gyári kábelfelfüggesztőkön volt.
    2 szenzort adnak hozzá, ami alapban elég, de az ideális az 3-vagy 4 főleg ha nagy területet akarsz lefedni. A q2 kébelmentes a goodray itt is van, tehát nem zavar már, aksival sokáig bírja, az eredeti fejpántnak hívott gatyamadzagot a legtüöbben cserélik, nem kellenek szenzorok, viszont az index-el ellentétben(az vaksötétben is ment) sötétben nem is megy. A q2 hanja sokkal rosszabb mint az indexé, de lehet fülest beledugni. A natívság jó néha, el tudod vinni vendégségbe nem kell kábelezni meg cipelni a gépet, be lehet vonzani embereket vele a vr-ba. A q2 a legolcsóbb és ár érték arányban a legjobb. Sajnos a döntést neked kell meghozni. A q2-ben az a jó, hogy 2 héten belül visszaküldheted.

    Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

Új hozzászólás Aktív témák