Új hozzászólás Aktív témák

  • bali777

    aktív tag

    válasz szacsee #43396 üzenetére

    Nincs mit :)
    Jah, és az egyik csúcs játékot ki ne felejtsd. Asgard's Wrath. Én a helyedben belecsapnék a lecsóba és Half-life Alyxot tolnám :D . Még magyar nyelv is van benne. Ne törődj vele, hogy nem szoktál hozzá, a szédülés külön élmény :D
    Vagy a richie's plank experience. Felmész a lifttel, kinyílik az ajtó és elájulsz :D

    Srácok korábbi hozzászólásait én is elmentettem. Itt egy csokor még, lesz benne ismétlés:

    "Még annyi hogy Eleven TT kizárólag multiban élvezhető. Ezen a csatornán szoktunk gyülekezni: [link]
    Ajánlom még a Synth Riders-t edzésre. Eleven-nél kicsit erősebb kategória - több benne a guggolás meg ugye mindkét kéz mozog folyamatosan illetve fej fölé kell sokat emelni a kezeket.
    Illetve natívban még ezeket:
    Moss, Vader Immortal trilógia, Red Matter
    PC-ről ezekbe érdemes esetleg még belenézni:
    Form: pár eurós kis logikai játék, kb 1,5 órás de hangulatos kivitelezés egy mozijegy áráért.
    Squadrons: SW űrhajós ha bejön a műfaj, ülős joystickos pihenésképp
    Asgard's Wrath: 60 órányi fantasztikus látványvilág, ...
    Half Life Alyx: tökéletes VR megvalósítás, szép látvány gyengébb gépeken is
    Lone Echo: szuper hangulatos, kb 10 óra játék
    Subnautica: víz alatti de nem 6DOF hanem gamepados - pihenéskép, de 100+ órás tartalom
    Elite Dangerous: nagyon összetett, fantasztikus látvány és hangulat, akár 1000 óra, joystickos, pihenésképp
    No Man's Sky: ezt nem próbáltam de látványos szintén rengeteg tartalommal."

    "Boneworks, Beat Saber, Elven Assassin, Racket NX, BoxVR, Moss"

    Vader Immortal nagyon látványos, de csak kedvezményesen éri meg szerintem megvenni, annyira rövidek az egyes epizódok (20-30 perc), viszont beszarás, mikor elkapnak a rohamosztagosok, vagy bejön a cellába Vader :D

    [ Szerkesztve ]

    Meta Quest 3

Új hozzászólás Aktív témák