Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz #15779328 #4228 üzenetére

    Csupán csak azért gondolom mert ebből (is) élek. Hálózatok, wifi, és egyéb analóg és digitális rádiófrekis dolgokkal is foglalkozok. Szóval napi szinten követem a híreket, fejlesztéseket, tudom kb. hogy hol jár az ipar.

    Már többször is írtuk neked, hogy a Vive felbontásához 90fps esetén milyen bitrate szükséges:

    5.6Gbit (egyszer írtam 3.2-t is, mert rosszul számoltam a színmélységgel, de a lényegen nem változtat).

    Ezt te 2016-ban ilyen kis fejre rakható dobozba nem viszed át. A kábeles szabványok is csak az utóbbi években stabilizálódtak/váltak elérhetővé amik tudnak ennyit, hol van még a wireless?

    Réges régen valaki azt mondta,hogy a föld gömbölyű,elevenen elégették. :D

    A helyett hogy ilyen megjegyzésekkel dobálóznál, inkább nézz rá a számokra. Te valószínűleg azért kajáltad meg egyből, mert fogalmad sincs róla hogy mennyi adat megy át manapság egy HDMI/DP kábelen, mennyi a wireless maximuma. De akik tudják, és azt mondják hogy "na álljunk már meg egy pillanatra", azokat ledegradálod.

    Egyébként senki nem mondta hogy nem megvalósítható. Csak azt mondjuk hogy nem 2017 Q1-ben, a HimiHumi Ltd.-től fogod megvenni ezt a technológiát. Csupán ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák