Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz fulton #23590 üzenetére

    Pontosan erről van szó. Keress rá az ALVR szóra itt a topikban, nemrég írtam egy összefoglalót az optimális beállításokkal. Azóta ehhez még hozzájön az FFR az alap beállításaival.
    Az eredeti ALVR kb 60-70ms körüli latencyval működött. A JackD83 féle experimentalba sok javítást betettek a natív felbontástól kezdve a vezérlők pontosabb lekövetéséig úgyhogy én egyből ezt tettem fel Questre. Viszont ez megdobta kb 10ms-al a késleltetést is.
    Most viszont ezt visszanyertem az FFR bekapcsolásával, így most 65ms körül alakul a késleltetésem (mert nem akarok engedni a 100Mbps-ból a képminőség miatt).

    Questen egyedül a Moon Ridert toltam PC nélkül, meg az első Vadert megvettem még balga módon, de őszintén szólva 100% PC-vel játszom.
    Ezek mennek:
    SteamVR játékok
    Viveport játékok
    Oculus játékok (Revive-ot kell telepíteni)

    Asguard's Wrath nálam pl úgy fog menni hogy az Oculusos játékot átfordítja Revive SteamVR alá, ahol várja már a SteamVR alá becsatolt Oculus Quest, szóval a kör bezárult :D

    @qqzs: én e-bayről rendeltem nagy tételben azt is hogy mehessen egyből a mosásba.
    Ezeket rendeltem Questhez amúgy hátha valakinek valami érdekes lehet:
    Táska: [link]
    Jack kábel: [link]
    Fejpánt: [link] - most nézem hogy ezt közben eltávolította az eladó, remélem megjön.
    IR lámpa: [link]
    Szilikon védő: [link]
    Mágneses adatkábel: [link] (kipróbálni az Oculus linket ülős játékoknál)

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák