Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Shodan #219 üzenetére

    Én is most próbáltam először a Rift-et. Brutális volt. Előrre még nem volt rajtam egy ilyen sem, csak az egy órával ezelőtt kipróbált Samsung Gear VR, ami kicsit akadozott is (túlmelegedő telefon?!), de egyébként rendben volt az is, bár tény, hogy a Rift egy komoly számítógéppel totál rendben van.

    Pixeles volt? Az. Kicsit? Kicsit. És? A techdemo alatt sem nagyon zavart, pedig ott egy passzív fél voltam. Egy szimpla fogyasztó.

    Most el lehet képzelni hogy milyen lesz ez, amikor játszik az ember közben. (Én pl szimekkel fogom tolni, rFactor2, pCARS, Dirt Rally...) Nem nagyon fog feltűnni a pixeles kép. Persze jó lenne ha jobb lenne, de ezt már így aláírnám, és már most megvenném.

    Ami kicsit zavart, az a kütyü súlya. Mert azért van valamennyi. Ez mondjuk a véglegesben sokkal jobb lesz, egyszerűen kurva jól néz ki a végleges, ergonómikus, egyszerűen állítható, fasza. Nem hiszem, hogy ezzel gond lenne.

    NEm csak a játékipart, hanem a szórakoztatóiparnak is sok (kárt :D) fejtörést fog okozni. Értem én, hogy a mozi egy közösségi élmény, de itt ha pár év múlva már nem lesz pixeles a kép, beállíthatok akkor "IMAX" termet magamnak amekkorát csak akarok. Ingyen.

    Szóval nagyon várom a péntek estét, szombatot, remélem kapunk egy árat és egy dátumot.
    Jómagam úgy készülök, hogy első nap előrendelős lesz a kütyü. :)

    Addig kell még egy i7 4790-es procit és egy GTX 980-as kártyát szerezni. Az új nvidiara én nem fogok várni, a GTX960 meg kevés lesz pl pCARShoz VR-ben...

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák