Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    Ma este akartam VR-ozni. Erre ez a hiba jött be:

    Tegnap este kifogástalanul működött, ma meg... :((( És úgy hogy semmihez nem nyúltam, se rendszer, steamvr beállítások!
    Két órát szívok ezzel és még mindig nem tudtam megoldani a problémát!! MINDENT próbáltam!
    Gép resi, htc resi, linkbox-ból a hdmi csatik kihúzása, bekapcsolós konnektorba van bedugva a cucc, azt is ki bekapcsoltam, kihúztam az eszközt még a gép kikapcsolt állapotában is, de semmi, újra és újra előjön a fenti hiba, akármit is csinálok és ez már nagyon fel***** az agyam!!! :W :(
    Föltúrtam a netet is, de a hibák többsége a multi moncsis, ill. a multi GPU-s esetekhez vannak kötve, viszont nekem csak EGY monitorom (DisplayPort adapterrel csatlakozva) és EGY gpu-m van (GTX970).
    magát a monitor kidugását is megpróbáltam, sőt letiltottam az Intel-es integrált karit is, semmi....
    Utolsó mentsvárként a steamvr.settings fájlt is kivágtam a helyéről, ez se oldotta meg!!!!
    Csak folyamatosan ezt a **** hibát adja az steamvr!!! Pedig mondom tegnap hibátlanul működött!
    Láttam már más fura számítógépes probléma(előidézés)t, de ESKÜSZÖM ez mindent visz!!!!! :((( :((( :(((
    Vajon mit csináljak? :( El vagyok keseredve... (Holnap megpróbálom a teljes htc reinstall-t ha nincs más... :(

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák