Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz BBalu #6875 üzenetére

    A /45-tel sokkal ertelmesebben nez ki, hogy kisebb a hezag, rendesen kitolti a sarvedot, nem fer be egy fej a kerek es az iv koze :)

  • Zsmester89

    őstag

    válasz BBalu #6875 üzenetére

    Gyári Volvo felnik? :) Nekem is azt kéne beujítani, akkor lehet mégiscsak játszani fog a 18" :D :D
    --
    Ledekből én csak az osramot fogom venni, ha végre eljutok odáig, hogy rendeljem is :)
    Belső lámpákba, csomagtartóba, visszapillantóba, első helyzetjelzőbe ezeket (narancsot oldalra):
    5W5 4000K
    5W5 narancs
    Sofita 4000K
    És akkor színben is menni fog a Night Breaker Laser-hez :)
    Bár mindig közbejön valami, jövőhónapban összes szűrő + olajcsere...meg találtam bontottan egy fekete-króm hűtőrácsot a mostani szürke+króm helyére :D a 2005-s faceliftesek gyártották vele...a 2004-et még szürkével. Meg ott fehér az oldaljelző is...az is 11e/db :D
    ---
    Nyár előtt automatában is érik az olajcsere + állítólag az első szilenteket cserélni kell, de én még nem érzem, nem hallom.
    :D ha marad zsé, akkor jöhetnek az új felnik+gumi. 16"-ra van szinte új Bridgestone nyárim, ha nem marad kes, valami 16" felnit azért újítok nekik.

    A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz BBalu #6875 üzenetére

    Igen, ez a villogás sajnos elő jött faternél és nálam is. Kipróbáltam sokat, mind ilyen előbb utóbb, már ott voltam, hogy rendelek Osram Ultra Life sima halogént bele, aztán rohadjon meg az egész utólagos ledes hóbelebanc. Mondom még gyorsan utána olvasok, és azt írták az okosok, a kínai sz@r minőségű ledek ilyenek, nem bírják a hőt, koszban, porban szarul csinálják őket, nem is lenne szabad Európában árulni.

    Utolsó utána pillanatban ajánlották : [link] vettem 2 csomaggal, most megy a tesztelés, de annyit mondhatok nem egy kategória. Dobozos, 6 év garancia, rendes iparos munka :DDD Olyan fénye van, és olyan szépen terít, hogy ilyet még nem láttam. Így nálam ha ez beválik, marad. (egyenlőre hibátlan, bár csak 2-3 hete jött meg) Teszt fázis, az ára horror, egy kuponnal tudtam venni kettőt kb féláron. Többi ledes terméküket is érdemes megnézni. Vannak 3 csoportjuk, szerintem a legolcsóbb is köröket ver a kínai szarokra, nem feltétlen fényerőben, de hivatalos dobozos termék.

    Zsmester89

    Próbáltam Osram & Philips ledeket is, nem jók, gyenge fényerő, egyből hibát dob az autó, forrasztgatni kéne utólagos ellenállásokat, ráadásul sok értékelő szerint előbb utóbb szét esnek, a teteje leválik 3-6 hónap alatt ha nagy a hő. (Ami egy motortérben azért esélyes)

    Mind a kettőt vissza küldtem, próbáld ki ha gondolod, de azért nézz rá a ring termékekre, a 3D Performance ledjük amit most vettem, jelen pillanatban verhetetlen a piacon. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák