Keresés

Aktív témák

  • Balloon

    csendes tag

    Killerman!

    Szintén zenész vagyok, Connect 3D X800XT PE 256Mb DDR3 DVI+VIVO,a COD United Offensive vel FAGY,a Star Wars - Battlefront al FAGY!
    Viszont voltam én is LAN partyn egy régebbi játékkal James Bond-Nightfire val nyomtuk,de tökéletesen ment 8órán keresztül fagyás nélkül!
    Elindítottam a 3D MARK 2003 at este lefekvés előtt Loop módban,kiváncsi voltam,hogy reggelre kifagy e ,de SEMMI reggel is ugyanúgy ment ahogy este elindítottam!
    Én mondjuk a 8.02 es Drivert raktam fel most legutoljára azzal,de próbáltam már a 8.062 est is ami jelenleg a legújabb CATALYST DRIVER az ATI honlapján,mondjuk én a 8.07 es Driver még nem is tudtam letölteni sehol amit Te feltettél,de ha Te mondod biztos létezik majd utánanézek!
    Ezek szerint nem csak nekem fagy az X800 am,ez valahol megnyugtató,nem kell hadakoznom a kártya cseréért,mert már arra gyanakodtam hibás szériát fogtam ki,legalábbis nagyon remélem csak tényleg a Driverrel van gond!
    Ami még gondom,hogy iszonyat meleg a kártya főleg a Ramok,de nem rakhatok rá normális Zalman hűtést mert akkor oda a 2év gari,na mind 1!
    Amúgy 3D Mark 03K val AMD Athlon 64 3000+ al Abit Kv 8pro alaplappal 2*512 400 as Ram 11822 pont!
    Amúgy láttam a legújabb ATI kártyákról szóló híreket,amik januárban jönnek 13500 pontot igérnek vele! 1000-1500 pont diferenciáért nem érdemes odalenni a Pixel Shader 3.0 meg nem nagyon hat meg megmondom őszintén ezért választottam ezt a kártyát,remélem helyrejönnek a gondok vele és azt is remélem,hogy valóban ''csak'' driver gond!
    Szerintetek a Connect 3D az jó választás????

Aktív témák