Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz suste #10701 üzenetére

    gondolom ha kipróbálod hogy az egyik pc-n megosztod a filmet és a másikon nézed akkor sem lesz gond

    Mármint hogy a most megosztott mappából a laptopra rakjam ki a filmet? Ha a másolás jól ment a két gép között, akkor miért ne menne a film?

    Na, ez a router tuti nem fog NASsolni :N Miért tartanám fent a 100-as internetet, ha csak töredékét tudnám torrentre? Szó se lehet róla. A pc hétköznap délután 3-tól kb éjfélig amúgy is folyamatosan megy, hétvégén meg ébredéstől nagyjából éjjel 2-ig :DDD akkor sem kapcsolom ki, ha nem ülök előtte jó ideig. Nincs szükségem egy félképességű eszköz (router) okoskodásra, ha ez teljesítménybeli kompromisszumokkal jár. Plusz a pc-ben van 4 terrányi HDD, nem akarok én további madzagokkal, HDD házzal bajlódni. Nem jelentene semmi áram megtakarítást, egy fillért sem.
    Azért tettem openwrt-t, mert javasoltad hogy a wds ezzel jobb lesz. De egyenlőre a hálózati lejátszás aggaszt-
    Laikus vagyok, de a kábel, pc, és a box hibát kizárnám, mivel ha a 841-est berakom, minden jól megy, és a 1043 is hibátlan gyári fw-vel. Szóval amire tippelni tudok hogy vagy rosszul állít be valamit a 1043 openwrt, aminek jól kéne mennie, vagy tényleg valami hiba van benne.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák