Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Én is a Mailt használom, tulajdonképpen majdnem 100%-ban meg vagyok vele elégedve, egyetlen dolog kerget az őrületbe, amit hirtelen nem tudom, hogy melyik "komponens" okoz. Arról van szó, hogy néha gondol egyet "valami" (valószínűleg az Address Book?), és nagyon okos akar lenni azzal, hogy egyik-másik olyan kontaktomat, akihez csak egy név van felvéve (jellemzően becenevek a keresztnév mezőben), fogja és szépen átnevezi úgy, hogy megduplázza a felvett nevet a vezetéknév mezőben is. Pl. ha lenne egy Taki kontaktom, akkor egy idő után "Taki Taki"-ként jelenik meg.
    Ha kitörlöm a Previous Recipients ablakból a kérdéses e-mail címet, és átírom az address bookban, akkor egy darabig úgy marad, de néha gondol egyet és ismét megpróbál okos lenni.
    Egyszerűen megőrülök tőle.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák