Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsidzsi32

    tag

    válasz Dzsidzsi32 #24066 üzenetére

    Átnéztem az oldalon a galériát. Hát csiszolgathatnák még ezt a kokpittyet. Jól megnyújtották annak a Mige motornak a tengelyét. Vicc hogy kilóméterekről megy a kormányhoz a spirál kábel. Nekem is usb-s a kormányom. De nem a világvégén van a csatlakozás ! Vannak bluetooth megoldások is hogy ne legyen összekötő kábel. Igaz én nem szeretem , mert tuti elfelejteném a kormányt feltölteni és egy endurance közben lemerülne akkor orditanék mint állat :) Ugyan ez az osw motorom van nekem is. Éppen azon dolgozok, vagyis dolgoznék ha lenne időm , hogy a fana kormányaim a gyári csatlakozón keresztűl kommunikáljanak . Buttkicker-t szereltek fel. Tök jó cucc nekem is van. Azzal a hangrendszerrel jól meg is lehet hajtani. Hangrendszer : szerintem felesleges az ilyen komoly hangrendszer. Ha már forgalmazáson törik a fejüket, akkor már csinálhattak volna egy egyedi vázat is. Kis túlzással csak egy gérvágó kell ennek a profilnak a vágásához. Tudom most azt hiszitek hogy csak fikázom. Én inkább azt mondanám, Én benéztem a dolgok mögé. Amúgy jól néz ki. Csak speciel nekem nem kéne. Az enyém nem ennyire dizájnos az biztos. De nem is eladásra építettem :) Tök jó , hogy raktak rá billentyűzet tartót is. Viszont miért nincs egy button box ?! Egy normális szimulátorban erre szükség van. Ha már úgyis mindent külsősöktől szereznek be ( hozzáteszem ezzel nincs is semmi gond, mert saját terméket kifejleszteni borzasztóan költség és időigényes) akkor miért nem raknak fel egy DSD boxot? Szerintem Ti is utáltok a billentyűzeten babrálni vezetés közben. Na mindegy . Hirtelen csak ennyi ami eszembe jutott. Az enyém így néz ki. Itt még nem az osw volt felszerelve.

Új hozzászólás Aktív témák