Új hozzászólás Aktív témák

  • András12345

    aktív tag

    válasz zsozsa74 #53660 üzenetére

    Persze, lehet így is nézni.

    Meg úgy is, hogy be vagy zárva a fanatec saját rendszerébe, nagy kegyesen 200€-ért vehetsz podium hubot hozzá, hogy használhass más kormánykereket. Vagy maradnak a sajátjai, az én szempontomból nézve a következő a helyzet:

    -Mclaren egy gyerekjáték szintjén van, persze lehet modolni, meg fém QR +100€ stb stb, és akkor is egy nyekergős műanyag cucc marad

    -A Formula kormányok mind 27-cm-esek, vékony karimával, használtam V2.5X-et 6nm-es CSL eliten, azzal rendben volt még, 10nm-es Alpha minin usb adapterrel, ott már határeset volt, és az SC-n is használtam, ott meg begörcsölt egy óra alatt a hüvelykujjam, úgy kellett kapaszkodni bele. Emellett csattogott a váltófüle, mint valami olcsó szemét, a gombok nyekeregnek, a hüvelykujj melletti encodereket állandóan elforgattam minden szűkebb kanyarban.

    -Mi van még? 1500€-s BMW kormány :) Köszi, az tényleg jó lehet, de nem annyiért...
    Szóval ugyanúgy más gyártó kormányát tenném rá szívem szerint egy iszonyat drága adapterrel, és ugyanazzal a QR-el.

    És ha már QR...
    Emellett a QR1 még mindig a legdrágább, ha külön meg kell venni, és emellett az egyik legszarabb is a dölöngélésével, meg a hirtelen irányváltáskori csattogásával. A műanyag QR meg szóra sem érdemes...

    QR2 meg mióta work in progress, 3-4 éve? Egy vicc az egész sztem.

Új hozzászólás Aktív témák