Új hozzászólás Aktív témák

  • manya777

    tag

    válasz neilszab #20434 üzenetére

    Sajnos az Én G27 esem amit nyáron vettem használtan, 2 dolgot is produkál azokból amik a listában alá vannak húzva.
    Egyrészt a kormány kotyog. Játék közben nem tűnik fel hogy ez hátrányt jelentene, nem is nagyon akadályoz, de azért kotyog mégiscsak, amit legjobban használaton kívül lehet tapasztalni mikor nem dolgozik benne semmilyen motor. Mikor felfedeztem, akkor szét is szedtem, és akárhonnan néztem semmilyen repedést nem láttam a csapágyházon, sőt, amíg a kormánykereket vissza nem szereltem hiába mozgattam bármilyen irányba a csapágyházból kiálló részt amire a kormányt kell rátolni, meg sem mozdult, nem kotyogott semmit. De mikor visszaraktam a kormányt már igen.

    A másik a melegedés, és most ez aggaszt legjobban, mert így lehet nem is éri meg megjavíttatnom a kotyogást, ha utána meg elfüstöl valami (ha csak a kettő nem függ össze). Szóval én általában úgy használom a kormányt ahogy a Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz cikkben le van írva. Az overal 105, a többi érték meg alatta mind 0 án van, a rotáció is hasonló 720 körül. Általában sosem melegedik, szaga sincsen semmi. Viszont most egy formaautóval versenyzek, amiatt hogy legyen valami "súlya" a kormánynak a centering springet felvittem 100 ra, és a spring effect, damper effectet is feljebb húztam. Kb 1 órát ha használtam így a kormányt, talán még annyit sem, és valami szag csapta meg az orrom, nem égett szag, nem is égett műanyag, hanem mintha valami kenőanyag melegedne inkább, vagy ilyesmi. Rátettem a burkolatra a tenyerem és bizony eléggé meleg volt. Nem mondom hogy forró, de azért jó meleg. Nemtudom mennyire jellemző ez a melegedés, és egyáltalán lehet e ezzel valamit kezdeni, javítani? Mert ha nem, akkor sajnos hiába csináltatom meg egy 20 asért a kotyogást... :U

    [ Szerkesztve ]

    i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

Új hozzászólás Aktív témák