Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    egyre jobban függök a játékon... az elmúlt napokban lenyomtam többször a "nissan club z" sorozatot a 300zx 2seater-változatával... elég pöpec már a gép: először súlycsökkentést, fékeket, felfüggesztést, váltóművet fejlesztettem, de eléggé lehagytak az ellenfelek... (hiába hibázok már egyre kevesebbet) aztán pakoltam bele turbót meg egyebeket és a new york-i pályán 3 kör alatt 30másodpercet adtam a 2. helyezettnek :) ...éreztem azt a +200lóerőt

    jó ez a sorozat, mert 5verseny=5x7500credit... plusz a kapott kocsi is ér kb. 12ezret... pénzhiányban szerintem ezzel gyűjtök és költöm épp a mazda rx8-amra, amivel már kevés tuning mellett is lazán összehoztam a spec. versenysorozatot :) "kezesbárány" ez a kocsi: kicsi, könnyű, fürge, tapad az útra és öröm vele menni...

    ...azért tetszik a játék, mert elég kezdőnek érzem magam, de így gyűjtés-vásárlás-tuning-verseny kombinációval fel tudom úgy húzni a kocsijaimat, hogy bőven lesz esélyem a többi gép ellen... a sok vezetési hibám ellenére is... a sikerélmény boldogít... közben pedig a rutin is jön... aránylag jól működik a segítség, ami mutatja, melyik kanyart hányasban érdemes szedni, de csak aránylag: többször belefutottam, hogy későn jelzett, vagy képtelenség volt (számomra) a javasolt fokozatban beszedni a kanyart, akármilyen íven is mentem... aztán találtam egy normális sebességet/sebességfokozatot/ívet, ahogy jól sikerült és az ellenfelek is lemaradtak :) ...tehát csak nem lehetek annyira béna

    mai cél: "mazda re club" sorozat, aztán pénzgyűjtés valami tápos gépre... esetleg a mitsubishi 3000gt-n tápolok, de kicsit bánom a megvételét... egy evo-t kellett volna helyette szerezni :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák