Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz heihachi #1619 üzenetére

    csak a kipörgésgátló vagy mi, nem tudom mi a játékban a neve, muszáj, mert enélkül csúszkál össze vissza a kocsi. én meg inkább élvezni akarom a versenyt, nem szenvedni :DD nekem az arcade stíl jobban bejön, nfs rulz :DD így általában nyerek is, és így nem leszek ideges-->nem vágom bele a joy-t a tv-be-->nem megy el a pénzem új tv-re-->költhetem másra a pénzem-->boldog vagyok :DDD
    amúgy jobb lenne ha ilyen segítségeket nem is raknának bele. semmit. abs-t is minek lehet kapcsolgatni, ma már egy trabantban is benne van. legyen egy fix értéke 'oszt kész. így meg én ki is használom a segítségeket, ha már benne vannak, és lehet őket használni, és bünti sincs. itt megint a forza jobb rendszere jön elő, minél több segítséget használsz annál kevesebb pénzt kapsz a verseny után. így a jó. itt nem értem miért nem alkalmazzák. egy ilyen "profi" csapattól elvárná az ember hogy ilyenre is gondoljon.

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák