Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz khalox #37585 üzenetére

    Hagyd, úgyse értik meg... :)

    Lehet hogy itt, lehet hogy nem itt, azt olvastam egy cikkben hogy persze hogy azt szajkózzák sokan hogy ez lehetetlen, nem reális, azt megnézném... mert lényegében a dackorszakban ragadtak :D Ez ilyen "én csak a forgalom ritmusát követtem", "más se ad számlát" stb. jellegű dolog. Meg se próbálják máshogy, az ő hozzáállásukat tekintik alapnak.

    Persze a tényeket nagyvonalúan elengedik a fülük mellett (orvosok - bámulatos, de orvosi maszkban -, veszélyes és/vagy fizikai munkát végzők sok órán át ffp-maszkban vagy gázálarcban (még ha szelepes is de bakker, egész nap, nem arra a 20 percre amíg megy egyet a hetes buszon, vagy bevásárol a teszkóban!), arcot takaró védőfelszerelésben dolgoznak gond nélkül évek-évtizedek óta...

    Az ilyen tényeket könnyű elengedni, főleg ha az ember kényelmes, langyos pocsolyában ülését nem kell megzavarni ilyen rettentő kényelmetlen dolgokkal, hogy másokkal törődni maszkot viselni ahol amúgy jogszabályilag is kötelező..

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák