Új hozzászólás Aktív témák

  • forumpista

    aktív tag

    válasz Parci #79952 üzenetére

    "azért tényleg lényeges különbség a dohányzás és elhízáshoz képest, hogy a másik cseppfertőzéssel terjed, akkor is, ha gúnyolóds"

    És? Ez még sokkal rosszabbá teszi a dohányzást, mert covidos lehetsz a legóvatosabb védekezés mellett is, na de dohányzás okozta rákot nem kapsz véletlenül...
    Én még soha nem hallottam olyanról, hogy valakinek aki sose dohányzott, azt mondta volna az orvos, hogy uram, önnek dohányzás okozta torokrákja van...

    Aki dohányos, az szánt szándékkal választott egy veszélyes és halálos szórakozást.
    Semmivel sem érdemli meg, hogy hamarabb kapjon eü ellátást, mint egy nem dohányos.
    Vagy te fordítva gondolod?

    Egyébként pedig tessék tudomásul venni, járvány van. Se te se a családod ne menjen ki a lakásból, ha egy évig, egy évig, ha két évig, két évig, amíg nincs oltás vagy le nem cseng.
    Ha kimész, az már saját felelősség, így jártál.

    Nyugodtan gondolhatod úgy, hogy aki étterembe megy az elkaphatja a vírust és ezért senki ne mehessen étterembe, én pedig nyugodtan gondolhatom úgy, hogy aki kimegy a lakásából az elkaphatja a vírust, tehát senki ne mehessen ki a lakásából.

    És ha te nem mehetsz ki a lakásodból, akkor én nyugodtan mehetek étterembe :)

Új hozzászólás Aktív témák