Új hozzászólás Aktív témák

  • BalanceR

    addikt

    válasz lacafaca #101712 üzenetére

    Max "leütött karakteromán", de a még így is kisebb a hozzászólásaim száma itt, mint neked. ;)
    BTW
    Soha egy percre sem játszottál el a gondolattal, hogy tévedsz, hogy valahol elcsúszott valami, vagy hogy hibáztál, és nem a megfelelő forrást választottad információszerzésre?

    Sohasem értettem a "konteósokban" hogy hogy nem veszik észre hogy velük van a baj, nem a világgal...
    Itt vannak például a keménymagos "vírustagadók" (Facebook Normáliséletesek) többnyire vidéki, unatkozó 30-as 40-es anyukák, alacsonyab iskolázottságú férfiak, kétkezi munkások (nem leszólásképp, csak jellemzően nem a logikájukkal, vagy a problémamegoldó készsékükkel, vagy a lexikális tudásukkal keresik meg a betevőt), akik egymást hergelik hajmeresztőbbnél hajmeresztőbb kamu hírekkel, soha meg nem történt mesékkel, de azt pl nem veszik észre, hogy a tanultabb rétegből nincs az ő oldalukon senki (Ügyvéd, egyetemi tanár, orvos, közép vagy felsővezető, programozó, vagy IT szakember...) , viszont a mélyszegénységben élő romákból , zsákfaluban élő közmunkásból, angyalimával gyógyító EZO-SKIZO önjelölt táltosból meg rengeteg.
    Ha én azt venném észre bármivel kapcsolatban, hogy szemben áll a véleményem a többséggel, és az én vélemény-pontomon jellemzően analfabéták vannak, a másik oldalon meg többségében tanult emberek, elgondolkodnék, hogy miért is van ez...

    #Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

Új hozzászólás Aktív témák