Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz grizlisandor #200139 üzenetére

    nem tudom, én máshogy látom :)

    ebben visszakeresve Jota gólját jobban látszódik, de nem teljesen kivehető itt sem... én úgy látom, hogy fejjel tolja maga elé, de keresztbe-hosszába kalimpált, ahogy lendületet vett... jobb-bal-jobb-fej-bal-gól... kb 2 másodperc alatt így járta végig a labda egyenes úton a lábait és fejét, majd talált a kapuba... ha kézzel belekap, akkor változott volna az iránya közben :K

    Virgil eseténél meg egy akkora homorítás volt, mint a ház :DDD (és nem az volt az egyetlen, amikor a kékek inkább potyogtak boxon belül, minthogy próbálták volna megjátszani a labdát... látványosan nem működött, de azért erőltették... pedig adogattunk lehetőséget: Mudryk előtt is volt helyzet, aztán kirúgta a labdát a stadionból)

    ...mindenesetre ha bármelyik is könnyen adható lett volna, tuti hogy tírniék adják is :K (viszont ha elveszik a gólt, majd arra az esésre büntetőt adnak, szerintem mindenhol arról cikkeznek, hogy "megint meglopták a 'poolt")

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák