Új hozzászólás Aktív témák

  • VateRicsi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Rég nem írtam ide, de most lecseréltem az LG passzív 3D tévét egy Samsung aktívra (UE46D6510) és egyszerűen nem tudok rajta megnézni egy 3D filmet (SBS, HSBS) sem normálisan. Akármelyiket indítom el, a bal és a jobb szemnek szánt kép egy kicsit mindig "különválik" egymástól. Olyan mintha szellemképes lenne, egymás mellett látom kétszer ugyanazt az alakot, csak az egyik körvonala kicsit halványabb. Van a menüben egy perspektíva állítási lehetőség, ami szét vagy összehúzza a két képet, de csak -5 és +5 között lehet állítani, pedig olyan -7 környékén fedné egymást a két kép.
    Játékoknál sem jobb a helyzet, a Crysis2-nél vagy az orrom előtt lévő fegyver képe tökéletes vagy a távolban lévő tereptárgyaké, de egyszerre sosem jó mindkettő. A 2D->3D konvertálásnál nincs ilyen probléma, de az meg nagyon gyenge, még az LG-nél is rosszabb.
    Amúgy a Samu szebb mint az LG-k, de úgy tűnik eddig ez az egyetlen előnye (az hogy mindent lejátszik nem hat meg, mert gépről indítom a filmeket).
    Ha valaki tudna tanácsot adni, azt nagyon megköszönném!

    bodva: Jó a kérdésed, én is kíváncsi vagyok a válaszra, bár kicsit szkeptikus vagyok, mert 60 Hz-nél még én sem tudtam feljebb vinni egyetlen lcd, led vagy plazma tévét sem pc-re csatlakoztatva.

    [ Szerkesztve ]

    Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

Új hozzászólás Aktív témák