Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Sub-ZeRo #49784 üzenetére

    Amikor keresgéltem hangrendszer után, akkor én is Microlab, Edifier, T&V ajánlottak felé indultam el. Igazából volt/van jó hangrendszerem, de már 10 évesek, szóval igazából az újdonság miatt vettem volna, illetve kevesebb kábel, egyszerűség miatt. A TV és sz.gépeim mellett Sony (Pascal), LG (J10HD), Panasonic (SC-PTX7) rendszerek vannak. Csak azt olvastam, hogy az Edifier és társaik ezeket a bögreszetteket megeszik reggelire. Aztán sorban csalódtam. Egyik rosszabb mint a másik.
    Akkoriban én anno összeszedtem a problémákat egy-kettő hozzászólásba, ami után kb. trollnak, süketnek lettem beállítva. Igazából ugyanazokat írtam le egybe, amikről itt nap mint nap 1-1 ember is ír: mérethez képest kevés hangerő, sziszegő hangok, nagyon gyatra gyártási minőség, rengeteg a hibás termék. De dinamikában, vagy éppen hangrészletességben soha nem fog felérni egy Edifier, Microlab stb az általam írt rendszerekhez. És ahogy olvasom, nem csak én gondolom így, hanem aki nem csapja be magát, igazából az anno általam leírt problémák ugyanúgy megjelennek különböző hozzászólásokban "szétosztva", és ugyanazt leírja.
    Sajnos ezek nagyon gyatra minőséget képviselnek, ha számodra az Edifier nem felelt meg, ami pedig még a kisebbik rossz, akkor jobban teszed ha valódi márkák után nézelődsz. Ezeket meg hagyod a fenébe. Időt, pénzt, energiát takarítasz meg magadnak.

    http://www.diesel.com

  • sphe

    senior tag

    válasz Sub-ZeRo #49784 üzenetére

    Nem lehet hogy ezekben pszichoakusztikai áramkör van mint a Bluetooth hangfalakban? Amúgy meg, vidd vissza gariba és probléma nincsen.

Új hozzászólás Aktív témák