Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz zola79 #6660 üzenetére

    Dugj bele egy fél pár zoknit, vagy vattát, gézt, akusztikai szivacsot, én is ezt szoktam tenni.

    A sok basszuson a refelxnyílás faltól való távolságának változtatásával is tudsz finomítani még. Próbáld meg, hogy távolabb húzod, gondolom teljesen rátoltad a falra. (Ez az előnye a felső vagy első reflexnyílásos hangfalaknak, hogy ezzel nem kell foglalkozni.)

    Egyébként járasd még egy kicsit, szokd és olyan 20-40-60 óra után próbáld megfogalmazni újra, hogy milyen a hangja. :)
    Sokat számít, hogy mit hallgattál előtte, ha más hangképhez szoktál (ami nem kizárt, sőt valószínű) akkor szokni kell egy kicsit, valamint járatódni is kell a hangszóróknak.
    Nekem is furcsa szokott lenni a T20 után egy erőteljesebb basszussal rendelkező hangszóró, kis megszokás mindig kell.

    Jah és a színpad: akkor ideális ha a két hangszóró olyan távol van egymástól mint tőled. Szabályos háromszöget kell, hogy alkossatok.
    És még1: az ideális ha a magas hangszóró fülmagasságban van, de ez már csak szőrszálhasogatás... :)

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák