Új hozzászólás Aktív témák

  • pigsty

    aktív tag

    válasz dudika10 #6388 üzenetére

    Korábban is kérdeztem itt, azóta körbenéztem a témában. A konfig ugyanaz, (integrált)hangkari: C-Media CMI9739(A) (nVidia MCP2), a'lap:Epox EP-8RDA3+
    milyen jobb hangkari javasolt a konfigomhoz? Nem lesz a Genius ehhez a mostanihoz túl "feleslegesen jó teljesítményű"? ;]

    Kár, hogy későn kapcsólódtam be az új hangszóró témába, olvastam valamelyik ph-s tesztben, volt, amikor 9000 Ft volt egy új Genius 3000A 2.0, most 13000 körül adja ki az árgép.

    + Genius 2000 vagy 3000 a jobb választás?

    Érdemes használtan venni? Itt a ph-n nem találtam rá, más helyben kevésbé bízok.
    Ennek a topicnak a hozzászólásait januártól olvastam el, megoszlanak a tapasztalatok, a 3000 mennyire pattog.
    Egy konnektoron lenne a számítógéppel.

    A mostani zajdobozkám nem szokott pattogni, csak búgni halkan.
    Igaz, nem szoktam maxra, sőt, felére se feltekerni a hangszóró hangerejét, tuc-tuc, dübörgő, dob dominanciájú mai popzenét sem szoktam hallgatni, ezért sem érdekel 2.1 megoldás.

    + alacsonyabb hangerőn is jól kijönnek a hangok? Néha kifejezetten halkan hallgatom, de ennél a kategoriánál már a szomszéd-büntetés sem elhanyagolható szempont :DD
    Amúgy a faburkolat semmi kockázatot nem jelent, a műanyaggal szemben, pl melegedés stb? :B

    Mellékeltem egy képet, mennyire javasolt az asztalomra Genius 3000 2.0?

    Azért kérdem, mert talán pont dudika10 írta korábban, Genius legalább 1 méteres távolságban ajánlott hogy legyen (2 hangszóró egymástól, ill hangszórók a hallgatótól), míg Creative T20 közelebb is lehet a fejemhez (hangzás szempontjából). :F Talán meg tudom oldani hogy távolabb legyen, csak adnak annyi kábelt mellé... bár inkább több helyet kell biztosítani neki :P
    Színben, designben is jól illeszkedne az asztalomhoz, többi hasonló bútorhoz. :K

    [ Szerkesztve ]

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

Új hozzászólás Aktív témák