Új hozzászólás Aktív témák

  • Turboraider

    csendes tag

    válasz Laca19 (a) #5170 üzenetére

    Igen játszok is mellette. rFactor-ral játszok interneten, ott semmi gond nincs a hanggal pedig én is neten nyomulok :)
    Lekopogom, mostanában nem fagyott le zenehallgatás közben sem a cucc, az internetről töltöttem le drivert az sem mostani tavaly nyári de lehet ott már ezt a problémát kiküszöbölték mert azóta nem jött elő. Igaz, én 64 bites Windows 7 mellett használom a hangfalat de volt Vista is fent és a Z-Cinema elvileg arra lett optimalizálva a Media Center miatt és ott is volt hogy lefagyott...
    A kormányom szintén Logitech Driving Force Pro, ami szintén USB-vel csatlakozik és az egyik drivernél előfordult azzal is hogy játék közben egyszercsak meghalt és ahhoz is újra kellett indítani a gépet, szóval ja lehet a Logitechnél az USB-s rész az tényleg nem megy :D
    A másik ami még jobban felcseszett engem hogy az AUX bemenet az olyan amilyen, pedig ott jobban finomra lehetne hangolni a dolgokat és sokkal erősebben is szólt vele a Z-Cinema mint USB-vel, persze a hangminőség nem volt olyan jó de alaplapi kártyától nem is vártam sokat, de így hogy folyamatosan el- és visszajött a hang halk hallgatásnál így marad az USB.

Új hozzászólás Aktív témák