Új hozzászólás Aktív témák

  • oliwwer

    aktív tag

    Sziasztok!

    2.0 -t szeretnék venni az alábbiak függvényében:

    Panelban lakom, ezért a mély nem fontos, inkább közép és magas terén legyen pontos, egy szép lágy mély bőven elég.

    Alacsony hangerőn is kiadja amit tud.

    Búgás, alapzaj ne legyen. Tannoy 502-t néztem, de azt olvastam róla, hogy kb a példányok 50%-nak van egy hallható alapzaja. Solo 6c-m volt ezelőtt, az is olyan kis búgós volt néha, de most annak az áránál többet szánnék rá, így szeretném ha ilyen téren nem kellene kopromisszumot kötni.

    Néztem a Mackie Cr3-t, de a youtube és az amazon is tele van olyan hozzászólásokkal, hogy 1 év után meghal a hangfal, vagy kihagy, vagy csak az egyik szól. Kár érte, pedig a kialakítása nagyon tetszik.

    Minél több gari kellene. Sajnos annak ellenére hogy az igényeim megvannak, nagyon nem értek a hangfalakhoz, mármint mechanikailag, és ha elromlana, biztosan nem tudnám megcsinálni, még ha kis gondja lenne sem.

    Mint írtam, Solo 6c-m volt előtte, nagyon szerettem. Most egy kicsit esztétikusabbat keresek, és talán egy kategóriával feljebb, hangminőségben.

    Csak számítógépre lesz követve, 5x6os szobában, zenére és filmre / sorozatra.

    Amit rászánnék összeg, az 100 000ft, de ha van olyan, ami megfelel a fentieknek és olcsóbb - best buy kategória, akkor jöhet.

    Amik esélyesek:

    - Mackie CR4 - Nagyon tetszik a kialakítása, ez is ilyen elromlós fajta?

    - Presonus Eris E3.5

    - Presonus Eris E4.5

    - Presonus Eris E5

    - TannoyREVEAL 402 - ő is búg?

    - Mackie MR5 mk2

    - Mackie MR524

    - KRK ROKIT RP4 G3

    Köszönöm szépen!

Új hozzászólás Aktív témák