Új hozzászólás Aktív témák

  • Turboraider

    csendes tag

    válasz hori19 #4412 üzenetére

    Nekem Z-Cinemám van, én csak ajánlani tudom. Szépen szól, erő is van benne, még full hangerőn is torzításmentesen szól :) Hátránya az előbb is írt USB, szerintem nem lehet kiiktatni max valami RCA átalakítóval ha létezik olyan. És ugyebár van hozzá szoftver, ami nélkülözhetetlen, mivel távirányítós vezérlésű a cucc, így ha az nincs bekapcsolva akkor az oprendszer nem érzékeli a szabályzást. Ez elég idegesítő, mivel minden windows induláskor visszaállítódik a hang, basszus és magas beállításokon kívül minden alapbeállítás, azaz a grafikus megjelenítés amikor állítasz valamit és az SRS TrueSorround. Na meg elég keveset is lehet állítani a hozzá kapott szoftverben, így ha a hangzáson akarsz változtatni akkor trükköznöd kell. Én DFX-et használom a winamphoz, meglepően kiemeli a hangokat ez a plugin, és az equalizernél is nyugodtan fel lehet tekerni pár dB-t, nem torzít, ha nem elég az alap erő :). Az SRS viszont sok zenetípusnál viszont a magast nagyon kiemeli, míg a mélyet tompítja, mivel én sok elektronikus zenét hallgatok ezért azt nem szoktam használni, de filmnél, játékoknál nagyon jó :)

Új hozzászólás Aktív témák